Klub Piłkarski Lechia Zielona Góra

Oficjalna strona Klubu Sportowego Lechia Zielona Góra








Polecamy




Inne

- Linki

-
Banery

Info

ekran: 800x600
min. IE 4, NC 4x
polskie zn. ISO 8859-2
webmaster@lechia.zgora.pl

Nasz Provider





Terminarz - jesień 2014


Kolejka 1 - 9-10 sierpnia
Piast Żmigród - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Karkonosze Jelenia Góra - Ślęza Wrocław
Foto-Higiena Gać - MKS Oława
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Lechia Dzierżoniów - Bielawianka Bielawa
Śląsk II Wrocław - Stelmet UKP Zielona Góra
KP Brzeg Dolny - Zagłębie II Lubin
Polonia Trzebnica - Polonia/Sparta Świdnica
Dąb Przybyszów - Formacja Port 2000 Mostki

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Formacja Port 2000 Mostki
Polonia/Sparta Świdnica - Dąb Przybyszów
Zagłębie II Lubin - Polonia Trzebnica
Stelmet UKP Zielona Góra - KP Brzeg Dolny
Bielawianka Bielawa - Śląsk II Wrocław
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Lechia Dzierżoniów
MKS Oława - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław - Foto-Higiena Gać
Piast Żmigród - Karkonosze Jelenia Góra

Kolejka 3 - 20 sierpnia
Karkonosze Jelenia Góra - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Foto-Higiena Gać - Piast Żmigród
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów - MKS Oława
Śląsk II Wrocław - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
KP Brzeg Dolny - Bielawianka Bielawa
Polonia Trzebnica - Stelmet UKP Zielona Góra
Dąb Przybyszów - Zagłębie II Lubin
Formacja Port 2000 Mostki - Polonia/Sparta Świdnica

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Polonia/Sparta Świdnica
Zagłębie II Lubin - Formacja Port 2000 Mostki
Stelmet UKP Zielona Góra - Dąb Przybyszów
Bielawianka Bielawa - Polonia Trzebnica
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - KP Brzeg Dolny
MKS Oława - Śląsk II Wrocław
Ślęza Wrocław - Lechia Dzierżoniów
Piast Żmigród - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Karkonosze Jelenia Góra - Foto-Higiena Gać

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia
Foto-Higiena Gać - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Karkonosze Jelenia Góra
Lechia Dzierżoniów - Piast Żmigród
Śląsk II Wrocław - Ślęza Wrocław
KP Brzeg Dolny - MKS Oława
Polonia Trzebnica - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Dąb Przybyszów - Bielawianka Bielawa
Formacja Port 2000 Mostki - Stelmet UKP Zielona Góra
Polonia/Sparta Świdnica - Zagłębie II Lubin

Kolejka 6 - 6-7 września
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Zagłębie II Lubin
Stelmet UKP Zielona Góra - Polonia/Sparta Świdnica
Bielawianka Bielawa - Formacja Port 2000 Mostki
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Dąb Przybyszów
MKS Oława - Polonia Trzebnica
Ślęza Wrocław - KP Brzeg Dolny
Piast Żmigród - Śląsk II Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra - Lechia Dzierżoniów
Foto-Higiena Gać - KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Kolejka 7 - 13-14 września
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Lechia Dzierżoniów - Foto-Higiena Gać
Śląsk II Wrocław - Karkonosze Jelenia Góra
KP Brzeg Dolny - Piast Żmigród
Polonia Trzebnica - Ślęza Wrocław
Dąb Przybyszów - MKS Oława
Formacja Port 2000 Mostki - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Polonia/Sparta Świdnica - Bielawianka Bielawa
Zagłębie II Lubin - Stelmet UKP Zielona Góra

Kolejka 8 - 17 września
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Stelmet UKP Zielona Góra
Bielawianka Bielawa - Zagłębie II Lubin
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Polonia/Sparta Świdnica
MKS Oława - Formacja Port 2000 Mostki
Ślęza Wrocław - Dąb Przybyszów
Piast Żmigród - Polonia Trzebnica
Karkonosze Jelenia Góra - KP Brzeg Dolny
Foto-Higiena Gać - Śląsk II Wrocław
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Lechia Dzierżoniów

Kolejka 9 - 20-21 września

Lechia Dzierżoniów - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Śląsk II Wrocław - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
KP Brzeg Dolny - Foto-Higiena Gać
Polonia Trzebnica - Karkonosze Jelenia Góra
Dąb Przybyszów - Piast Żmigród
Formacja Port 2000 Mostki - Ślęza Wrocław
Polonia/Sparta Świdnica - MKS Oława
Zagłębie II Lubin - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Stelmet UKP Zielona Góra - Bielawianka Bielawa

Kolejka 10 - 27-28 września
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Bielawianka Bielawa
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Stelmet UKP Zielona Góra
MKS Oława - Zagłębie II Lubin
Ślęza Wrocław - Polonia/Sparta Świdnica
Piast Żmigród - Formacja Port 2000 Mostki
Karkonosze Jelenia Góra - Dąb Przybyszów
Foto-Higiena Gać - Polonia Trzebnica
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - KP Brzeg Dolny
Lechia Dzierżoniów - Śląsk II Wrocław

Kolejka 11 - 4-5 października
Śląsk II Wrocław - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
KP Brzeg Dolny - Lechia Dzierżoniów
Polonia Trzebnica - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Dąb Przybyszów - Foto-Higiena Gać
Formacja Port 2000 Mostki - Karkonosze Jelenia Góra
Polonia/Sparta Świdnica - Piast Żmigród
Zagłębie II Lubin - Ślęza Wrocław
Stelmet UKP Zielona Góra - MKS Oława
Bielawianka Bielawa - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie

Kolejka 12 - 11-12 października
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
MKS Oława - Bielawianka Bielawa
Ślęza Wrocław - Stelmet UKP Zielona Góra
Piast Żmigród - Zagłębie II Lubin
Karkonosze Jelenia Góra - Polonia/Sparta Świdnica
Foto-Higiena Gać - Formacja Port 2000 Mostki
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Dąb Przybyszów
Lechia Dzierżoniów - Polonia Trzebnica
Śląsk II Wrocław - KP Brzeg Dolny

Kolejka 13 - 18-19 października

KP Brzeg Dolny - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Polonia Trzebnica - Śląsk II Wrocław
Dąb Przybyszów - Lechia Dzierżoniów
Formacja Port 2000 Mostki - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Polonia/Sparta Świdnica - Foto-Higiena Gać
Zagłębie II Lubin - Karkonosze Jelenia Góra
Stelmet UKP Zielona Góra - Piast Żmigród
Bielawianka Bielawa - Ślęza Wrocław
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - MKS Oława

Kolejka 14 - 25-26 października
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - MKS Oława
Ślęza Wrocław - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Piast Żmigród - Bielawianka Bielawa
Karkonosze Jelenia Góra - Stelmet UKP Zielona Góra
Foto-Higiena Gać - Zagłębie II Lubin
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Polonia/Sparta Świdnica
Lechia Dzierżoniów - Formacja Port 2000 Mostki
Śląsk II Wrocław - Dąb Przybyszów
KP Brzeg Dolny - Polonia Trzebnica

Kolejka 15 - 2 listopada

Polonia Trzebnica - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Dąb Przybyszów - KP Brzeg Dolny
Formacja Port 2000 Mostki - Śląsk II Wrocław
Polonia/Sparta Świdnica - Lechia Dzierżoniów
Zagłębie II Lubin - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Stelmet UKP Zielona Góra - Foto-Higiena Gać
Bielawianka Bielawa - Karkonosze Jelenia Góra
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Piast Żmigród
MKS Oława - Ślęza Wrocław

Kolejka 16 - 8-9 listopada
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Ślęza Wrocław
Piast Żmigród - MKS Oława
Karkonosze Jelenia Góra - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Foto-Higiena Gać - Bielawianka Bielawa
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Stelmet UKP Zielona Góra
Lechia Dzierżoniów - Zagłębie II Lubin
Śląsk II Wrocław - Polonia/Sparta Świdnica
KP Brzeg Dolny - Formacja Port 2000 Mostki
Polonia Trzebnica - Dąb Przybyszów

Kolejka 17 - 15-16 listopada
Dąb Przybyszów - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Formacja Port 2000 Mostki - Polonia Trzebnica
Polonia/Sparta Świdnica - KP Brzeg Dolny
Zagłębie II Lubin - Śląsk II Wrocław
Stelmet  UKP Zielona Góra - Lechia Dzierżoniów
Bielawianka Bielawa - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Foto-Higiena Gać
MKS Oława - Karkonosze Jelenia Góra
Ślęza Wrocław - Piast Żmigród

Sponsorzy

 

Urząd Miasta Zielona Góra

Eden Springs

Garman

Intermarche

LUG

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Szpakowski

PKS Zielona Góra

                                        


Pogoda

Pogoda w Zielonej Górze


Zielona Góra


W obiektywie


Reklama



Wszelkie prawa zastrzeżone - www.SPORT.zgora.pl                                    Projektowanie stron www - MediaSoft.net.pl

Polecamy: informacje lubuskie | sport zielona góra